הסדרות שלנו

פרימו 2012- סדרות

סדרת PRIMO 

מופקת רק בשנים בהם הענבים מראים את יכולתם להגיע לשלמות. הענבים נבחרים מהחלקות והשורות הטובות ביותר בכרם בן זמרה. היין מתיישן לפחות 24 חודשים בחביות וממשיך להתבגר עוד שלוש שנים בבקבוק. אל סדרת ה PRIMO אורנה מתייחסת כאל יינות הדגל המפורסמים של איטליה ועומדת בחוקים האיטלקיים הנוקשים (DOC)  אשר מחייבים יינות אלו ב24 חודשי יישון בחביות.

לפרטים אודות היינות הסדרה 

סדרות סולו 2013

סדרת SOLO 

הינה סדרת האיכות של היקב. היינות בסדרה זו נבחרים מתוך החביות המובחרות בהן נמצא היין ראוי להיות חלק מהסדרה. היין התיישן במשך 18 חודשים לפחות, בחביות עץ אלון צרפתי ולאחר מכן המשיך להתבגר בבקבוק במשך 3 שנים עד מועד ההשקה.

לפרטים אודות היינות בסדרה

סידרת ויוו

סדרת VIVO 

היא סדרה לאוהבי יין המעוניינים להתענג על אוכל שבצידו יין מובחר, מעניין ובעל אופי ייחודי. כל יין בסדרה מבטא את הייחוד של זן היין ממנו הופק ומוכיחים כי יין טוב הוא תוצר של כרם טוב. היינות בסדרה התיישנו 14 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ולאחר מכן השתבחו עוד 3 שנים בבקבוק.

לפרטים אודות היינות הסדרה 
סדרת היינות הלבנים

סדרת הלבנים

אין כמו יין לבן וקר ביום קייצי וחם. בניגוד לרוב היינות האדומים, את היין הלבן שותים כשהוא מקורר היטב, מה שהופך אותו למשקה המושלם  בימי הקיץ החמים. הכירו את הנבחרת שלנו לקיץ 2016.

סוביניון בלנק 2015

המיוחדים – נוסף לסדרות מידי שנה משיק היקב יינות יחודיים, כגון השנין בלאן 2010 והקריניאן 2009 אשר הושקו בשנת 2011. הסדרות המיוחדות של היקב מושקות במהדורות מוגבלות ומעניקות לטועם חוויה יוצאת דופן ולא שגרתית. בקיץ הקרוב נפתיע אותכם עם יינות לבנים  מזנים ושילובים ייחודיים ביותר.

לפרטים אודות היינות הסדרה 

צילומים: אפרת בלוססקי